Wczoraj miały wpłynąć pieniądze ze sprzedaży ośrodka Gryf na konto starostwa powiatowego, dzisiaj miał być podpisany akt notarialny i sprzedaż miała stać się faktem. Ale nic takiego nie nastąpiło. 

 

Oświadczenie Starostwa Powiatowego:

W związku z brakiem wpływu na konto powiatu ceny zapłaty wylicytowanej w przetargu za Ośrodek Gryf, w dniu dzisiejszym nie została podpisana umowa przeniesienia własności. Jednocześnie spółka, która wygrała przetarg, złożyła wniosek o przesunięcie terminu jego podpisania. Całość dokumentacji została niezwłocznie przesłana do naszej kancelarii prawnej. Zarząd Powiatu podejmie decyzję co do dalszego postępowania, po otrzymaniu stanowiska kancelarii.

Komentarze  
+12 # stan rzeczy 2020-12-16 12:37
On to chciał za darmo a Pan Panie Tomku uporczywie domaga się pieniędzy.To nieludzkie. Przecież to jest facet,który był w komitecie wyborczym Hoka ,więc starym zwyczajem liczył na drapane, a tu zonk. Przecież on już "zainwestował"10 milionów,rozliczyliście osobnika ,czy nie???Teraz już możecie mu dmuchnąć w tej kwestii,bo miał zainwestować na rzecz właściciela, teraz jak zapłaci(na co jak widać się mnie zanosi),to w oczywisty sposób on się staje właścicielem i o zainwestowanych milionach powiat może zapomnieć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+12 # bo 2020-12-16 15:34
natychmiast cba to wszystkood poczatku bylo wielka sciema
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn