W kołobrzeskim schronisku nieustannie trwają prace na rzecz poprawy warunków zwierząt. Tym razem powstają nowe wybiegi dla psów. W tej chwili w schronisku Reks znajduje się 67 psów.

W schronisku nie ma chwili wytchnienia jeśli chodzi o zwierzęta. Kierownictwo nie oglądając się na decyzję w sprawie budowy nowego przytuliska postanowiło wybudować nowe wybiegi dla psów.

W ubiegłym roku schronisko wykonało także prace dotyczące melioracji terenu. Było to największą bolączką tego miejsca.

Kierownictwo schroniska dużą wagę przywiązuje także do promowania adopcji zwierząt. W tej chwili pod opieką przytuliska znajduje się ponad 60 psów i około 20 kotów. 

Każdy kto chce dołożyć cegiełkę do poprawy losów zwierząt może przekazywać na rzecz kołobrzeskiego schroniska 1% podatku. Wszelkie informacje dotyczące przytuliska znaleźć możńa na stronie schroniskowkolobrzegu.pl lub na Facebooku.

 

Komentarze  
+5 # aTomek 2021-02-25 19:40
Brawo Panie Arku tylko tak dalej a zwierzęta będą miały trochę lepsze życie. Tylko trzymać kciuki. Serdecznie gratuluję postępu w pracach i pozdrawiam. Macie mój jeden procent.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook