Wydział Pracy Sądu Rejonowego w Kołobrzegu nieprawomocnie na razie przyznał rację związkowcom, domagającym się podwyżek, które gwarantowało im porozumienie podpisane jeszcze przez poprzedniego prezesa spółki, Zenona Malinowskiego.

Obecny prezes Miejskiego Zakładu Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska Jacek Kurzaj przesłał do naszej redakcji oświadczenie:

Komentarze  
+12 # rem 2021-02-25 18:22
Z jakimi związkami zawodowymi? To 26 indywidualnych pozwów zwykłych obywateli i pracowników spółki.

Spólka przegrała z powodu niedotrzymania zawartych umów. Spróbuj obywatelu nie zapłacić 10 groszy to zostanie ukarany w majestacie prawa, to co tak dziwi wyrok niezawisłego sądu.

Decydenci mieli rok na zawarcie porozumienie, które by satysfakcjonowało wszystkich.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # sld 2021-02-26 13:43
Pracowników nie należy oszukiwać i kłamać.Oni ciężko pracują na utrzymanie swoje i rodzin. Podpisał Malinowski porozumienie, należy go realizować. Ciągłość sprawowania władzy obowiązuje. A w Spółce tej roztrwoniono olbrzymie pieniądze, które nieudolny Zarząd wraz z Gromkiem wywalili w błoto podejmując ignoranckie decyzje dotyczące np. kompostowni. W krótkim czasie rozbudowuje się administrację. Powołano nowego prezesa,który już wpadł w sidła, nie kompetentnej Pani Prezydent i próbuje oszukać pracowników stosując szantaż. Szukają nowego dyrektora(po co ?). A jednocześnie ciągle za duże pieniądze pracuje tam Malinowski,którego partia P O,nie może skrzywdzić ,bo to członek... Ta damska ekipa rządzącyca miastem nie jest zdolna, do jakichkolwiek rozsądnych decyzji,które pomogły by gospodarnie zarządzać MZZDiOŚ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook