Rozstrzygnięty został przetarg na „Kompleksowe zarządzanie i eksploatację systemu Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego”. Operatorem, na najbliższe dwa sezony, została firma Nexbike Polska S.A., a cena za tą usługę (za dwa lata) to prawie 997 tysięcy złotych.

Po podpisaniu umowy wykonawca zobowiązany jest do przedłożenia do akceptacji projektu regulaminu Kołobrzeskiego Roweru Miejskiego. Po jego zatwierdzeniu regulamin musi być rozesłany do użytkowników systemu. Regulamin zacznie obowiązywać po 14 dniach od jego przekazania użytkownikom.

W oświadczeniu nadesłanym przez rzecznika prasowego prezydenta Michała Kujaczyńskiego czytamy:

„Nie możemy funkcjonować z zapisami dotychczasowego regulaminu ze względu na konieczność zmiany jego zapisów np. w zakresie RODO. Rowery będą mogły być użytkowane w chwili, kiedy dokument ten zacznie obowiązywać. Podpisanie umowy planowane jest na 01.03.2021 r. W związku z tym zakładamy, że rowery będzie można wypożyczyć od dnia 15.03.2021 r.

Mamy nadzieję, że niedogodności związane z przesunięciem terminu, do którego Mieszkańcy od lat byli przyzwyczajeni, nie przysporzy zbyt wielu kłopotów. Dodam, że niestety sam przetarg (z uwagi na dużą liczbę zapytań) przesunął się w czasie, trzeba było także wprowadzić na sesji Rady Miasta zmiany w budżecie (kwota z przetargu była wyższa niż zakładaliśmy), dlatego pierwotny założony margines czasowy okazał się zbyt krótki”.

Komentarze  
+2 # Adamski 2021-02-26 03:58
Proszę o wymianę żarówek na led na korcie tenisowym na Ogrodach. Po co one tam świecą skoro przy takim świetle ne da się grać? Całą noc prądu więcej pobierają. No i cały brudny jest. Gdzie jest Radny Barwinek czyli Przewodniczący Zarządu Osiedla Ogrody??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # ZEZEM 2021-02-26 21:20
Załatwia kosze na nakretki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kołobrzeski 2021-02-28 12:37
Czy Kołobrzegu naprawdę nie stać na swoje rowery ? Zakupiliby rowery , zatrudniliby paru ludzi do ich obsługi (bezrobocie w Kołobrzegu wzrosło- 1500 osób) , a tak warszawska firma kosi kasę na naszym rynku , podatki też nie trafiają do kołobrzeskiego budżetu - wystarczy trochę pomyśleć , bez pracy nie ma kołaczy !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook