Po roku korzystania z usług prywatnej firmy miasto postanowiło zakupić cztery fotopułapki na własny użytek. Nowe urządzenia znajdują się na wyposażeniu kołobrzeskiej Straży Miejskiej.

Do tej pory miasto korzystając z usług prywatnej firmy chciało niejako sprawdzić czy fotopułapki wpiszą się w działalność Straży Miejskiej. Po roku funkcjonowania okazało się, że to strzał w dziesiątkę.

4 urządzenia zamontowane są w różnych częściach naszego miasta i będą przede wszystkim rejestrowały osoby podrzucające śmieci. A takich w Kołobrzegu wciąż jest niestety dużo.

Fotopułapki będą zmieniały swoją lokalizację na terenie miasta, ponieważ są to urządzenia mobilne.

Za podrzucenie śmieci może grozić kara grzywny od 20 do 500 złotych. Jednak fotopułapki mają być używane nie tylko w celu rejestrowania osób podrzucających śmieci.

Koszt czterech fotopułapek to około 12 tysięcy złotych.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook