Trwają ostatnie przygotowania do 3. edycji Wielkanocy dla Samotnych. Jednak w tym roku po raz kolejny w innej formie. Przez wciąż panującą pandemię wolontariusze zorganizują wszystko w formie paczek, które trafią do najbardziej potrzebujących.

Już jutro 320 paczek z tradycyjnymi potrawami zostanie dostarczonych  do domów osób samotnych, starszych oraz w trudnej sytuacji życiowej.

Dzisiaj wolontariusze przygotowują ostatnie potrawy, które jutro trafią do potrzebujących. Wśród nich nie zabraknie tradycyjnego jajka, żurku, bigosu i ciasta.

W wydarzenie zaangażowanych jest ponad 40 wolontariuszy.

Śniadanie Wielkanocne dla Samotnych powstało z inicjatywy wolontariuszy i Fundacji „Wolne Miejsce”, którzy od kilku lat organizują w naszym mieście Wigilie dla Samotnych.

Komentarze  
+3 # Zenia 2021-04-03 06:43
Szczerze doceniam zaangażowanie wszystkich Państwa. Ode mnie -DZIĘKUJĘ :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook