W związku ze zbliżającym się ociepleniem i rozpoczęciem sezonu rowerowego Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu przypomina, że prowadzi akcję pozwalającą trwale oznakować przedmioty wartościowe (głównie rowery) wraz z wprowadzeniem ich do bazy danych.

Znakowanie odbywa się metodą mechaniczną i polega na naniesieniu indywidualnego numeru składającego się z liter i cyfr na przedmiot za pomocą specjalnego urządzenia. Właściciele przedmiotów zainteresowani ich oznakowaniem zobowiązani są do przedstawienia:

- dokumentu tożsamości

- dowodu zakupu, paragonu, umowy kupna-sprzedaży, faktury.

W przypadku znakowania przedmiotów posiadających numer fabryczny właściciel zobowiązany jest do przedstawienia wyżej wymienionych dokumentów, które zawierają fabryczny numer przedmiotu, na przykład dowód zakupu, w którym znajduje się numer fabryczny ramy roweru. Po oznakowaniu przedmiotu naniesiony numer indywidualny jest wprowadzany do systemu.

Znakowanie możliwe jest w każdy czwartek w Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu w godzinach 12:00-14:00. Niezbędne jest wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę pod numerem telefonu 47 78 46 627.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook