Kołobrzescy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wspólnie i w porozumieniu ukradli hulajnogę elektryczna. Mężczyźni starali się sprzedać skradziony towar, jednak bez powodzenia.

W miniony weekend z postoju koło dworca w Kołobrzegu została skradziona hulajnoga elektryczna, której cena to około 4100 złotych. O kradzieży poinformował właściciel urządzenia, gdy zobaczył je na cudzej posesji. Właściciel pojechał śladem sygnału GPS, w który jest wyposażona hulajnoga i dotarł pod adres w Ustroniu Morskim. Jak się okazało, na miejscu był jeden z mieszkańców i wskazał mężczyźnie dwóch 42-latków, którzy próbowali mu sprzedać urządzenie. Na miejsce została wezwana policja.

Wskazani mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy w Kołobrzegu. Obu mężczyzn przyznało się, że wspólnie i w porozumieniu przywłaszczyli hulajnogę elektryczną. Usłyszeli zarzuty kradzieży, za który grozi im do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook