Szczepienia w masowym punkcie szczepień przeciw Covid -19 w hali Łuczniczce w końcu będą możliwe. Pierwsze osoby zostaną zaszczepione już  5 maja. 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, Prezydent zapewniła, że najpóźniej 4 maja dotrze do Kołobrzegu pula 600 szczepionek przeciwko Covid - 19. Będzie to 300 szczepionek firmy Astra Zeneca oraz 300 Moderna. Od dzisiaj możliwa jest rejestracja.

W punkcie szczepień obowiązywały będą określone zasady, między innymi parking przed halą będzie bezpłatny i oddany do dyspozycji osób udających się na szczepienie. 

Anna Mieczkowska zaapelowała również o przestrzeganie harmonogramu szczepień.

W hali będą wyznaczone 3 miejsca szczepień oraz miejsce do odpoczynku po zaszczepieniu, którego zalecany czas to min. 20 minut. Przy szczepieniu pierwszą dawką, będzie od razu wyznaczona data drugiej szczepionki, w tym samym miejscu.

Do pomocy zostanie przydzielony dodatkowy sztab osób dbających o porządek przebiegu szczepień.

Punkt szczepień w hali Łuczniczce będzie czynny od godziny 9 do 16:30, ale jeśli będzie to koniecznie godziny zostaną wydłużone.

Komentarze  
-7 # Kołobrzeg 2021-04-28 23:09
Super, już złapałem termin na przyszły tydzień.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook