Dzisiaj w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu odbyła się uroczysta zbiórka z okazji obchodów Dnia Strażaka.

4 maja obchodzony był Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji w kołobrzeskiej Komendzie Powiatowej PSP przeprowadzona została uroczysta zbiórka, podczas której komendant st. bryg. mgr inż. Krzysztof Makowski wręczył strażakom wyróżnienia, odznaczenia i awanse zawodowe. Z powodu obostrzeń liczba gości została ograniczona. Obecni na uroczystości byli m.in.: Poseł na Sejm Czesław Hoc, komendant wojewódzki PSP w Szczecinie st.bryg. mag. inż. Jarosław Tomczyk, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, zastępca prezydenta do spraw społecznych Ilona Grędas-Wójtowicz.

Podczas obchodów starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski wyróżnił jednego ze strażaków za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. List gratulacyjny wraz z upominkiem odebrał st. str. Tomasz Michałko - młodszy ratownik z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook