Kołobrzescy policjanci zatrzymali 34-latkę która w stanie nietrzeźwości prowadziła pojazd. Kierująca BMW straciła panowanie nad samochodem, zjechała z drogi i uderzyła w betonowe ogrodzenie. Kobieta miała 0,6 promila alkoholu w organizmie.

Wczorajszej nocy, około godz. 1, policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kołobrzegu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wydziału prewencji ustalili, że kierująca pojazdem marki BMW wyjeżdżając ze swojej posesji straciła panowanie nad samochodem, w wyniku czego uderzyła przodem pojazdu w betonowe ogrodzenie sąsiedniego budynku. 34-latka jechała sama. Kierującą przebadano na zawartość alkoholu w organizmie, okazało się że wcześniej spożywała alkohol i wynik badania wskazał, że miała w organizmie 0,6 promila.

Teraz za swoje zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz kara grzywny.

Komentarze  
0 # Ania 2021-05-16 22:39
na odwyk do alkoholików trzeżwiących
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook