Jarmark Solny będzie się odbywał od 11 lipca do 1 sierpnia. Regionalne Centrum Kultury wybrało już wystawców, którzy w swojej ofercie prezentują artykuły rzemieślnicze, artystyczne, spożywcze o charakterze nawiązującym do tradycji regionu. Do dyspozycji zostanie oddanych 36 domków o wyglądzie, nawiązującym do tradycji jarmarcznych.

W ubiegłym roku Jarmark Solny trwał dwa tygodnie. Tym razem wydarzenie potrwa trzy tygodnie, a samą organizacją zajmie się Regionalne Centrum Kultury. Od 13 marca do 9 kwietnia trwały zapisy dla wystawców. Jak się okazało zainteresowanie było bardzo duże, bo już po tygodniu wszystkie domki zostały zarezerwowane.

A czego możemy się spodziewać na tegorocznym Jarmarku? Na pewno nie zabraknie lokalnych przedsiębiorców. W tym roku miasto stawia przede wszystkim na na rzemieślników, tradycję i region.

Dodatkowym uzupełnieniem mają być osoby z zewnątrz.

Wokół całego Jarmarku ma się pojawić wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

W tym roku pojawi się także wystawca z zabawkami, ale drewnianymi.

W tym roku ma również zostać rozbudowana strefa odpoczynku i relaksu.

Tegoroczny Jarmark Solny będzie się odbywał w centrum miasta, tak jak w ubiegłym roku. Oficjalne otwarcie już 11 lipca. Pod koniec maja na stronie kolobrzeg.eu rck będzie kolejno przedstawiało wszystkich wystawców, którzy pojawią się na tegorocznym Jarmarku.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook