Już niedługo w autobusach Komunikacji Miejskiej pojawi się duże udogodnienie. W każdym autobusie zostanie udostępniony biletomat, dzięki któremu będzie można płacić kartą. W związku z luzowaniem obostrzeń wraca także możliwość zakupienia biletów u kierowców.

Od 17 maja Komunikacja Miejska powraca do sprzedaży biletów u kierowców. 

A już niedługo Komunikacja Miejska udostępni w autobusach specjalny kasownik pełniący funkcję biletomatu. Mieszkańcy i turyści już od dawna czekają na możliwość płatności kartą za przejazd. I te urządzenia mają to umożliwić.

Takie biletomaty mają być udostępnione w każdym autobusie Komunikacji Miejskiej.

W związku z wejściem nowego Rozporządzenia Ministra Zdrowia w autobusach zostały również zniesione restrykcje dotyczące maksymalnej ilości osób w pojeździe.

Komunikacja Miejska przygotowuje się również do nowego funkcjonowania w sezonie letnim.

Biletomaty mają zacząć funkcjonować już w sezonie. Komunikacja przygotowuje także nowy rozkład jazdy, który ma wejść od czerwca. 

 

Komentarze  
+6 # Mada 2021-05-13 14:18
To są terminale płatnicze do opłaty za przejazd !!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Pietras 2021-05-13 14:33
Najwyższy czas w sezonie przy wejściu do autobusu kolejka po bilet u kierowcy i jeszcze pretensje ,że trzeba mieć odliczone drobnę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook