Jacek Woźniak, przewodniczący klubu Radnych Niezależnych w Radzie Miasta złożył zapytanie do prezydent Anny Mieczkowskiej w sprawie możliwego konfliktu interesów. Sprawa dotyczy zamiany działek. Tej przy ulicy Okopowej na nieruchomość na Witkowicach.

Radny Jacek Woźniak pyta prezydent Annę Mieczkowską, czy członkowie jej rodziny, współpracownicy lub ich najbliższa rodzina, mieli relacje biznesowe z zainteresowanym deweloperem lub podmiotami od niego zależnymi w ciągu ostatnich 5 lat. Skąd te pytania? „Mamy informację, że jedna z osób która prowadziła postępowanie w tej sprawie w Urzędzie Miasta, rodzinnie jest powiązana biznesowo z deweloperem” powiedział nam Jacek Woźniak. 

Michał Kujaczyński, rzecznik prasowy prezydent odpowiada, że trudno się odnosić do zapytań radnego Woźniaka, bo nie są one konkretne. 

Szczegóły w materiale wideo:

Komentarze  
+21 # Do 2021-06-08 16:51
Podziwiam rzecznika Kujaczyńskiego, że nawet powieka mu nie drgnie, gdy musi, bo musi opowiadać głupoty w imieniu urzędu.
Chociaż w urzędzie wszyscy zacierają ręcę, bo ktoś za tę stajnię Augiasza wziął się na poważnie.
Kiedy oczekiwana dymisja?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-5 # Lekk 2021-06-08 22:15
Jacek, nigdy nie będziesz prezydentem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+11 # wolna america 2021-06-08 23:01
i cyk dewoloperka Pani Prezydent pewnie nie ma narzezi na to nic nowego..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+14 # Tito 2021-06-08 23:41
 „Mamy informację, że jedna z osób która prowadziła postępowanie w tej sprawie w Urzędzie Miasta, rodzinnie jest powiązana biznesowo z deweloperem” powiedział nam Jacek Woźniak. 

Pan Kujaczyński też wie, pani Mieczkowska tym bardziej. Wiedzą wszyscy radni, wszyscy urzędnicy w urzędzie.
Utrzymywanie tego stanu będzie panią Mieczkowską dużo kosztować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # adela 2021-06-09 06:24
Ta powszechna wiedza o której pisze "Tito"i bezczelne zachowania tych ,którzy znają sprawy ,świadczą o zupełnej degeneracji i zbydlęceniu "elit" władzy Platformy Obywatelskiej i oczywiście asystującym im SLD i jakimś przechrzczonym Nowoczesnym.Czy ci ludzie nie mają za grosz honoru,moralności,etyki i zwykłej ludzkiej przyzwoitości?????????A gdzie w tym wszystkim jest prokurator?????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook