Wszystkie przedszkola miejskie oraz oddziały przedszkole w szkołach podstawowych (nr 6, 8) w lipcu i sierpniu 2021 r. pozostaną otwarte. Miasto wystosowało w tej sprawie komunikat:

Drodzy Rodzice,

wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom na usługi świadczone przez przedszkola w okresie wakacji, oraz biorąc pod uwagę Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat, powodującymi ograniczenia ilości miejsc w przedszkolach, informujemy, że wszystkie przedszkola miejskie oraz oddziały przedszkole w szkołach podstawowych (nr 6, 8) w lipcu i sierpniu 2021 r. pozostają otwarte.

Dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 5 wyznaczono przedszkole zastępcze w Przedszkolu Miejskim nr 2, natomiast dla dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 9 wyznaczono przedszkole zastępcze w Przedszkolu Miejskim nr 7.

Komentarze  
+6 # Mieszkaniec 2021-06-10 12:24
A bezrobotne mamuśki, będą siedzieć na plaży - dziecko potrzebne tylko do 500+.
Dzieckiem niech zajmuje się ktoś inny, najlepiej jeszcze w święta i niedziele.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Sandra 2021-06-12 09:28
A co ja mam zrobić z dzieckiem? Mieszkam w Podczelach i nie mam gdzie zostawić córki! Ja mam zajęte całe dni, mój PŻ jest od roku w sanatorium, nie stać mnie na wynajmowanie niani. Dlaczego nic mi się nie należy, nie pomaga, ani mops ani prezydent.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Angelika 2021-06-13 13:35
Cytuję Mieszkaniec:
A bezrobotne mamuśki, będą siedzieć na plaży - dziecko potrzebne tylko do 500+.
Dzieckiem niech zajmuje się ktoś inny, najlepiej jeszcze w święta i niedziele.

Co ty wiesz o wychowywaniu dzieci? Państwo powinno pomagać samotnym matkom i ich dzieciom! Jak mam odpocząć od szczebiotu bombelkow skoro zamykają mi przedszkole? Już i tak od 3 lat nie byłam na żadnym melanżu, dość tych poświęceń!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook