Spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja proszą by nie wsypywać piachu do poidełka na osiedlu Ogrody. Taka sytuacja zdarza się niestety bardzo często.

W związku z prośbą Miejskich Wodociągów i Kanalizacji zamieszczamy informację dotyczącą regularnego już zasypywania poidełka piachem. Spółka informuje, że jeżeli sytuacja będzie się powtarzać trzeba będzie zlikwidować poidełko, ponieważ po pobraniu próbek wody okazuje się, że nie nadaje się do spożycia.

poidełko ZDRÓJ na Osiedlu Ogrody

ZDRÓJ na Osiedlu Ogrody

Komentarze  
+3 # ObiektywnymOkiem 2021-06-10 21:31
Niektórzy mieszkańcy miasta po prostu nie umieją korzystać z publicznej infrastruktury i dziwię się, że w kołobrzeskim społeczeństwie panuje co raz większa znieczulica na wszelkie akty wandalizmu do których dochodzi na terenie naszego miasta, bo po prostu nikt nie reaguje np. poprzez dyskretne zawiadamianie służb porządkowych jak choćby policję czy też straż miejską.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook