Zakończył się trwający od 11 stycznia tego roku remont ulicy Ostrobramskiej w Podczelu. Koszt inwestycji to blisko 1,5 miliona złotych. Podczas dzisiejszej konferencji Anna Mieczkowska podsumowała także inne inwestycje drogowe zrealizowane na przestrzeni dwóch lat.

Mieszkańcy osiedla Podczele długo czekali na ten moment. Dzisiaj miasto oddało do użytku nowo wyremontowaną ulicę Ostrobramską.

W ramach remontu ulicy została przebudowana cała nawierzchnia, wykonano także odwodnienie terenu oraz szereg innych prac.

Anna Mieczkowska podsumowała także inwestycje drogowe, które zostały zrealizowane od 2019 roku. Było ich 13 na łączną kwotę ponad 25 milionów złotych.

Miasto ma już w planach kolejne inwestycje do zrealizowania. W tym roku rozpocznie się przebudowa ulicy Armii Krajowej, ale nie tylko.

Łącznie na budowę i remonty dróg od 2019 r. do chwili obecnej miasto wydało 32,5 miliona złotych. Kwota pozyskanych dofinansowań zewnętrznych to ponad 7 milionów złotych.

 

Komentarze  
0 # Sandra 2021-06-12 09:29
Po co takie wydatki, lepiej wypłacić te pieniążki potrzebującym!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook