Holtur odprowadzał ścieki do ekoparku, to informacja potwierdzona przez Straż Miejską i urzędników. Czynności w tej sprawie trwają.

Jakiś czas temu, do Urzędu Miasta dotarły niepokojące sygnały, na temat odprowadzania nieczystości do ekoparku wschodniego przez Ośrodek Holtur. Sprawą zajęli się urzędnicy, którzy przy asyście Straży Miejskiej dokonali oględzin tego miejsca, podczas których stwierdzili, że faktycznie zanieczyszczenia pochodzą ze wskazego miejsca.

Właściciel ośrodka została wezwany do usunięcia nieczystości.

W ciągu najbliższych dni zostanie przeprowadzona ponowna kontrola, mająca na celu ustalenie czy Przedsiębiorstwo wywiązało się z zaleceń. 

Komentarze  
+4 # Gorol 2021-06-16 14:22
W tej sprawie , to pewnie najwięcej do powiedzenia powinna mieć "śląsko baba" , która od lat w imieniu właściciela "Holtura sprawuje kontrolę nad prawidłowym funkcjonowaniem tego "ekologicznego" ośrodka .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # kara 2021-06-16 18:21
Do usunięcia nieczystości go wezwano? A gdzie kara? Jakby zapłacili z pół bańki to by była kara i przestroga na przyszłość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook