Funkcjonariusze z kołobrzeskiej komendy zatrzymali dwie osoby poszukiwane nakazami doprowadzenia do aresztów śledczych i jedną poszukiwaną listem gończym.

Niejednokrotnie podczas służby policjanci zatrzymują osoby, które po wylegitymowaniu okazują się być poszukiwane. Zarówno policjanci pionu prewencji jak i służby kryminalnej podczas realizacji swoich zadań zatrzymują osoby poszukiwane. Wielu przestępców ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości i nie ma zamiaru odbyć zasądzonych kar.

W miniony weekend kołobrzescy policjanci ujawnili trzech poszukiwanych mężczyzn. Najdłuższa kara pozbawienia wolności, bo aż 1 roku więzienia, ciąży na 57-letnim mężczyźnie zatrzymanym przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego. Zatrzymany był poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Kołobrzegu za przestępstwa przeciwko mieniu.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook