W ubiegłym tygodniu prezydent miasta przedstawiła propozycję regulaminu przyznawania mieszkań na wynajem na Witkowicach. To dokument otwarty. Radni mogą zgłaszać swoje propozycje. A tych nie brakuje. 

W drugiej połowie przyszłego roku ma zostać oddany do użytku pierwszy blok na Witkowicach. W ubiegłym tygodniu prezydent miasta przedstawiła regulamin przyznawania takich lokali, zaznaczając, że czeka na opinie radnych. My o te opinie zapytaliśmy już teraz.

Zadania radnych są mocno podzielone.

 

Komentarze  
+2 # ZZZ 2021-07-30 09:05
Ja bym się martwił czy te budynki powstaną. Przy dzisiejszych cenach materiałów i brakach wykonawców, nikt nie wie jakie będą finalne koszty po realizacji projektu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # MK 2021-07-30 09:21
Z racji wykonywanego zawodu regularnie odwiedzam rodziny mieszkające w budynkach należących do miasta. W mieszkaniach socjalnych mieszkają bardzo różne osoby. Zwróciłabym szczególną uwagę na rodziny, gdzie jedno z dzieci jest niepełnosprawne i w związku z tym pracuje tam tylko ojciec. W mieszkaniach jest czyściutko, nie ma libacji alkoholowych czy awantur, a niskie dochody powodują, że rodzina nie może ubiegać się o lepsze lokum. Może radni pochylili by się nad takimi właśnie rodzinami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook