Od dzisiaj na Skwerze Pionierów w mobilnym punkcie można się zaszczepić jedno dawkową szczepionką przeciwko Covid 19 Johnson&Johnson. Wystarczy przyjść i wziąć ze sobą dowód osobisty. W związku z ostatnimi incydentami z udziałem antyszczepionkowców, nikogo nie powinien też dziwić widok policji w tym miejscu. 

O godzinie 10 rano rozpoczęły się szczepienia w mobilnym punkcie szczepień na Skwerze Pionierów. Zainteresowanych nie brakowało. W kolejce ustawili się zarówno seniorzy, jak i osoby młodsze. Chociaż pytani przez nas mieszkańcy podawali różne powody, dla których szczepią się właśnie teraz, to jednym z najistotniejszych była sama jedno dawkowa szczepionka J&J. W mobilnym punkcie tylko ta jest podawana.

W przypadku szczepień w mobilnym punkcie nie jest potrzebna wcześniejsza rejestracja. Wystarczy przyjść, zabrać ze sobą dowód tożsamości i wypełnić krótki formularz.

Podczas tej pierwszej, ale być może nie ostatniej mobilnej akcji, do Kołobrzegu trafi 1000 dawek.

Dzisiaj tuż przed uruchomieniem punktu na Skwerze Pionierów pojawili się policjanci. I widok służb przez cały czas trwania szczepień w tym miejscu nie powinien nikogo dziwić. To w związku z incydentami w kraju z udziałem przeciwników szczepień. Na skwerze działa także miejski monitoring. 

W mobilnym punkcie szczepień można się szczepić od dzisiaj do środy 11 sierpnia, w godzinach od 10 do 18.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn