Mimo protestów odbywających się w całym kraju, wczoraj Sejm przegłosował nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji. To co się wydarzyło jest szeroko komentowane nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Kołobrzeski poseł Marek Hok, mówi o końcu namiastki demokracji w polskim parlamencie.

We wtorek w wielu miastach Polski, także w Kołobrzegu odbywały się protesty. Polacy sprzeciwiali się poselskiemu projektowi ustawy nazywanej lex – anty tvn. Protestami rządzący się nie przejęli. Wczoraj wieczorem większością 228 głosów przegłosowali nowelizację ustawy. Przeciwko było 216 posłów, 10 posłów wstrzymało się od głosu. 

Wczorajsze wydarzenia komentuje dla nas poseł KO, Marek Hok.

O komentarz chcieliśmy poprosić także posła PiS, Czesława Hoc, ale nie odebrał od nas telefonu.

Komentarze  
+21 # mieszkAnka 2021-08-12 16:36
a o. P-Ośle zapomniał pan jak pan sie POmylił w sejmie w glosowaniu , troche PO-kory , zanaczam że nie jest za PIS-em , nie podoba mi sie wczorajsze głosowanie , ale akurat pan powinien w twj kwesti milczeć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+10 # Rządza Pieniądza 2021-08-12 16:53
Panie Pośle , koniec demokracji to będzie jak wasza ekipa dorwie się do pieniędzy Polaków . Póki rządzi w Polsce Prawo i Sprawiedliwość demokracja ma się dobrze i oby tak dalej .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+30 # dyshonor 2021-08-12 20:01
Po oskubaniu placówek służby w Kołobrzegu i okolicy Hok stracił prawo do ocenianie kogokolwiek.Przypomnę,że Hok już dwukrotnie był obiektem prokuratorskich dochodzeń.Pierwszy raz w Szczecinie chodziło o zakup aut dla zarządu województwa.Drugi raz to koszalińska i kołobrzeska prokuratura w sprawie pobierania wynagrodzenia za pracę ,której nie wykonywał.Gdyby nie doktryna Neumanna ,facet już by nie był posłem. Moralność , etyka i przyzwoitość, to kategorie zupełnie obce temu osobnikowi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+7 # holpol 2021-08-13 13:06
skandal jest ..... propaganda w gazecie regionalnej
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+16 # Hit 2021-08-13 18:58
Hok i ostoja demokracji?
Ponury żart.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook