Wzorem ubiegłego roku miasto kontynuuje program „Rehabilitacja dla Seniorów”. Magistrat w ramach postępowania konkursowego wyłonił do tej pory trzech realizatorów tego projektu. Na początku września ruszają zapisy. Z bezpłatnych zabiegów będą mogli skorzystać mieszkańcy Kołobrzegu którzy ukończyli 60 rok życia.

Wśród trzech realizatorów programu „Rehabilitacja dla Seniorów” znajduje się sanatorium Dozamel, Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej w hali Milenium i Inter Medical. Ale realizatorów ma być więcej.

Aby skorzystać z programu, należy spełnić kilka warunków. Jednym z nich jest posiadanie skierowania od lekarza rodzinnego. 

Miasto rozpisuje także kolejne postępowanie konkursowe dotyczące szczepień przeciwko grypie dla seniorów. Pierwsze zakończyło się niepowodzeniem, nikt nie zgłosił się do konkursu. 

Zapisy w ramach programu „Rehabilitacja dla Seniorów” rozpoczynają się od września. Lista realizatorów będzie dostępna na stronie internetowej urzędu miasta. Informacje można także uzyskać w Wydziale Spraw Społecznych.

 

 

Komentarze  
+4 # Inter 2021-08-20 06:44
Czy Intermedical posiada swoją bazę zabiegową? Proszę napisać coś więcej o podmiotach które mają świadczyć usługi tak żebyśmy mogli zapoznać się z ich ofertą, warunkami obsługi pacjenta...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook