Pomimo spowolnienia prac w ubiegłym roku, budowa galerii Karuzela trwa, prace przebiegają terminowo,a nawet szybciej, niż zakładano.

W ubiegłym roku, prace przy budowie galerii Karuzela zostały spowolnione przez pandemię, ale aktualnie wszystko przebiega sprawnie i terminowo.

Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, z przyspieszeniem, bo już w listopadzie,  zostanie otwarty sklep budowlany Leroy Merlin.

Jeśli chodzi o cześć główną, galeryjną, w tej chwili wykonywany jest parking i za chwilę budynek wyjdzie z ziemi. Tutaj prace przebiegają według planu,a otwarcie obiektu przewidziane jest na trzeci kwartał przyszłego roku.

Na tę chwilę nie wiadomo czy w Karuzeli pojawi się kino.

Komentarze  
+9 # mariuszwo 2021-08-20 00:18
Dojazd do galerii jest fatalny. Kolejne rondo. Za rok cała ulica Krzywoustego od ronda Patana do zjazdu na ekspresówkę to będzie jeden wielki korek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Ciekawy 2021-08-20 11:58
Ciekawe,który to już termin ma byc ostateczny.Byl juz rok 2017,18,19,20,21,, a teraz 22.Wątrię,ze na tym się skończy, a nawet ,moim zdaniem termin oddania marketu budowlanego,jest nierealny.A co do kina,to wydaje się,ze inwestor całości,slabo lobbuje operatorów na uruchomienie tego przybytku.Na pewno zwiększyłoby to atrakcynosc calego kompleksu,bo klient nie żje tylko ciuchami i papu.Wydaje się,ze jak zacznie się budowa, anie będzie tego projektu,to juz po ptokach.Take jest moje zdanie,panie prezesie spólki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Ades 2021-08-21 14:01
Otwarty będzie w grudniu a nie w listopadzie ale będzie:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-3 # Salu 2021-08-21 12:45
Bez kina to moga zwijac sie szybciej niz otworza
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook