Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Kościół Zielonoświątkowy Droga Życia w Kołobrzegu po raz kolejny zorganizował Festyn Sąsiedzki. Wydarzenie skierowane do całych rodzin jak zawsze cieszyło się dużym zainteresowaniem. 

Festyn sąsiedzki to próba wyjścia do ludzi, żeby zintegrować się ze społecznością lokalną. To okazja do wspólnego spędzenia czasu w rodzinnym gronie, do rozmów i zabaw. 

Podczas wydarzenia można było skosztować domowych wypieków czy kiełbaski z grilla. Do tego były jeszcze dmuchańce, gry i zabawy z instruktorem, malowanie twarzy, wata cukrowa i popcorn. Można się było także przejechać pojazdem pancernym i postrzelać. 

Wydarzenie jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dorosłych jak i najmłodszych.

Festyn sąsiedzki organizowany przez Kościół Zielonoświątkowy Droga Życia w Kołobrzegu odbył się w Kołobrzegu już po raz szósty. 

 

 

Komentarze  
-5 # Zol 2021-08-30 22:56
W USA zielonoświatkowcy uznawani są za sektę religijną. Jak jest u nas nie wiem ale warto być ostrożnym
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Minionek 2021-09-02 00:57
Cudowne miejsce festyn super sprawa dla każdego i cudowni ludzie którzy to tworzą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook