Kołobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa zdejmie szyby z bloku przy ulicy Złotej. Taką decyzję podjęto po ostatnim zdarzeniu, kiedy to dwie tafle szkła spadły z balkonu na 8 piętrze.

Przypomnijmy, na początku sierpnia, na antenie naszej stacji wyjaśnialiśmy sprawę spadających tafli szkła z wieżowca przy ul. Złotej. Wówczas odpadły dwie tafle, osłaniające barierki balkonu, a według mieszkańców nie stało się to po raz pierwszy, dlatego ze względu na bezpieczeństwo brano pod uwagę demontaż szyb.

Jak się dowiedzieliśmy, od poniedziałku 6 września, KSM rozpocznie prace związane ze zdjęciem osłon z wieżowca.

Dodajmy, że wieżowiec przy Złotej został wybudowany w 1976 roku, a niebieskie tafle były tam od początku.

Komentarze  
-1 # donce 2021-08-31 17:08
I może jeszcze zrobić zakaz wieszania donic z kwiatami na zewnątrz balkonu. Bo też niejedna już spadła. Jak ktoś chce kwiatki, doniczki to wieszać je od wewnętrznej strony barierki balkonu. I taki przepis powinien być ogólnopolski bo i we wspólnotach też nie jest wesoło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # kael 2021-09-01 12:40
Szkło to akurat spada i będzie spadać nie tylko na złotej. Bydło wypije flaszkę albo piwo i jebudu szkło przez balkon. Zresztą pod wszystkimi blokami trawniki zasyfione.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook