Podczas ostatniej Komisji Sportu i Turystyki omawiano stan utrzymania terenów rekreacyjnych i placów zabaw na terenie Kołobrzegu. Miasto zapewnia, że place są utrzymywane w należytym stanie.

O prawidłowe utrzymanie placów zabaw na terenie miasta dba Zieleń Miejska. W ramach umowy ze spółką prowadzone są cotygodniowe objazdy tych miejsc. Stwierdzone uszkodzenia lub nieprawidłowości są na bieżąco naprawiane.

W ramach utrzymania placów zabaw raz w roku wymieniany jest piasek w piaskownicach.

W tym roku miasto postawiło także nowy plac zabaw przy ulicy Jedności Narodowej. Ale to nie koniec inwestycji w tym zakresie. Nowe place mają powstać także przy ulicy Basztowej i Dubois.

 

 

Komentarze  
0 # Reszka 2021-09-04 07:39
Tylko szkoda że nie sprawdzacie jak właściciele czworonogów bogów wyprowadzają na siusiu i kupę na place zabaw a potem nasze pociechy w tym się bawią
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook