Dzisiaj, w szkołach zadzwonił pierwszy powakacyjny dzwonek. To wyjątkowy dzień dla wszystkich placówek, ale w kołobrzeskim Koperniku, to również dzień dużych zmian. Od dzisiaj  sterami liceum pokieruje nowy dyrektor – Artur Dzierkowski.

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika nastała nowa epoka. Od dzisiaj na stanowisku dyrektora zasiada Artur Dzierkowski – były wicedyrektor, 

nauczyciel języka angielskiego, filozofii i wiedzy o społeczeństwie. Jak mówi sam zainteresowany, to wymagające wyzwanie.

Zaapelował również do uczniów o wzajemne zrozumienie i empatię, które tak bardzo są potrzebne zwłaszcza w czasie pandemii.

Jak niedawno informowaliśmy, we wrześniu w szkołach średnich powiat będzie przeprowadzał akcję szczepień. Również w „Czerwonym” będą zbierane deklaracje od uczniów, ich rodzin oraz nauczycieli jeszcze niezaszczepionych.

To nie jedyne zmiany w ogólniaku. Na stanowiska wicedyrektorów powołano Beatę Kolbusz i Zdzisławę Nowikowską. Kierowniczką internatu została natomiast Marcela Tkaczyk.

W tym roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika, naukę rozpoczęło 150 uczniów w 5 klasach. Łącznie 475 uczniów zasiądzie w szkolnych ławach.

Komentarze  
0 # John 2022-06-03 16:04
:o
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook