Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w szkołach, Punkt Pomocy Interwencyjnej oraz plan wdrożenia polityki zdrowotnej stawiającej nacisk na problemy dzieci z otyłością i wadami postawy. W taki sposób Miasto chce pomóc najmłodszym mieszkańcom, którzy w dużym stopniu przez pandemię borykają się z różnymi problemami.

Podczas posiedzenia Komisji Społecznej,  na początku roku, dyrektorzy kołobrzeskich podstawówek podsumowali rok szkolny 2020 i nauczanie zdalne. Poruszono wtedy również temat problemów dzieci z coraz większą otyłością, problemami zdrowotnymi, a także psychicznymi, dlatego Miasto cały czas realizuje wsparcie psychologiczno-pedagogiczne dla najmłodszych.

Więcej w materiale wideo.

Komentarze  
+1 # d 2021-09-01 08:33
Problemy z otyłością? Zabrać laptopy i smartfony a w zamian wygonić na podwórko. 20 lat temu człowiek jadł bez przerwy pączki, chipsy popijał oranżadą a problemy z otyłością miały pojedyńcze dzieciaki i powodowane to było bardziej problemami ze zdrowiem. Bo dzieciak ciągle był w ruchu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook