Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu w wyniku podjętych działań mających przeciwdziałanie kradzieży rowerów ujawniła i zabezpieczyła rower marki ROMET MUSTANG koloru czarnego z charakterystycznymi oponami firmy MICHELIN.

Jednoślad prawdopodobnie utracony został pod koniec sierpnia 2021r. na terenie Ustronia Morskiego. Jeżeli rozpoznajesz swój rower, prosimy o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny, tel. 47 78 46 511/ 512 z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu.

Komentarze  
-2 # dla dzieci dobra 2021-09-04 15:42
W tej Nowej Rzeczywistości
Nie mogę się już pozbierać

Za moich czasów to właściciel
Poszukiwał a nie bicycle wlasciciela :-?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Kg 2021-09-08 08:27
Wolałbym aby Komendant pochwalił się ujawnieniem i zatrzymaniem złodziei rowerów a nie znalezionym być może wyrzyconym rowerem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Kg 2021-09-08 11:06
Skąd Komendant Hoc wie że to skradziony rower skoro nie ma pokrzywdzonego? Dopóki nie znajdzie się właściciel roweru i nie zezna że dokonano zaboru jego roweru nie ma czynu kradziezy i nie należy wprowadzać w błąd ludzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook