Miasto planuje stworzyć miejsce, w którym kołobrzescy przedsiębiorcy będą mogli znaleźć wsparcie. Ma to być Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Miasto zamierza przeznaczyć na ten cel 250 tysięcy złotych. 

O planach utworzenia Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w naszym mieście Anna Mieczkowska mówiła już podczas kampanii wyborczej.

O przeznaczeniu na Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości kwoty 250 tysięcy złotych zdecydują radni podczas najbliższej sesji, 29 września. Miasto będzie się także ubiegać o dofinansowanie.

Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości miałoby powstać w pustych pomieszczeniach przy ul. Unii Lubelskiej, gdzie kiedyś mieścił się bank. Miasto planuje wydzierżawić część powierzchni.

Komentarze  
+10 # Hit 2021-09-22 17:21
A po cholerę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # bellaciao 2021-09-22 19:40
Instruktorami w takim Centrum powinni być w większości nasi niektórzy radni.Wielu z nich zdobywa intratne stanowiska ot, tak "z marszu" - przechodząc np. koło PŻB czy gdzieś w tamtych okolicach. I to jest właśnie przedsiębiorczość na miarę Kołobrzegu. To właśnie ci radni są dla mnie "liderami przedsiębiorczości" , "gazelami biznesu" , itp. I oni - najlepiej społecznie - niech się dzielą "know-how" i będą tam w tym nowym Centrum coachami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # ***** tuska 2021-09-22 22:40
Jak to po cholerę ??? A przecież na przykład da się tam Woźniakowi albo Dąbkowskiemu pracę i ma się dwóch doo powłazów i dwa głosy. A że oni nic nie potrafią, dlatego będą najlepszymi kandydatami na tamte stanowiska. Przecież w tym mieście ,możesz nic nie umieć i nic nie robić,na niczym się nie znać,ale za to popierać Platformę Obywatelską,to wtedy jesteś najcenniejszym członkiem tej ekipy nieudaczników.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # tbs 2021-09-24 13:28
I w KTBS pełno "takich fachowców", prawdziwa "przechowalnia talentów". :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Robert Kołodziejczyk 2021-09-23 22:44
kolejne nic nie wnoszące "cenne inicjatywy" PO kołobrzesku... taka namiastka inkubatora przedsiębiorczości... jako przedsiębiorca odprowadzający podatki (w tym opłatę uzdrowiskową) nawet długopisu z logiem miasta nie dostałem... a starosta kołobrzeski rozdawał kalendarze książkowe, podkładki pod tablicę rejestracyjne, parawany.... Pani po prostu już podziękujemy :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # budynek 2021-09-24 13:32
A co z budynkiem po dawnym urzędzie pracy przy ratuszu. Od lat stoi pusty, jest tam chyba duża sala konferencyjna. Naprawdę trzeba wynajmować pomieszczenia od prywatnej osoby/przedsiębiorcy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook