Mnóstwo emocji czeka na wszystkich, którzy zawitają do kolorowego namiotu Cyrku Astoria! Mamy dla was 3 podwójne wejściówki. Jak je zdobyć? Szczegóły w artykule.

Co zrobić aby wygrać bilet? Na naszym Facebooku, w komentarzu pod tą informacją należy wpisać hasło: Cyrk Astoria. Wylosujemy 3 zwycięzców i ogłosimy ich na naszym Facebooku 10 października.  

W ramach jednej z atrakcji zapowiadane jest zapierające dech w piersiach show akrobatyczne, wykonywane z udziałem Elzy z „Krainy lodu” ! Latynoski pokaz hula - hoop zaprezentuje Cindy, z kolei antypody przedstawi dobrze znana artystka Alina. Będzie też kącik magii i iluzji, który zaprezentuje Havis - najbardziej znany cyrkowy iluzjonista w Polsce, absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku ! Fani znanego programu „Mam Talent!” powinni dopatrzyć się też uczestników telewizyjnego show, którzy współtworzyć będą artystyczny program. Akrobatyczne pokazy Elzy, zawadiackie zabawy Minionków, występy klaunów i ekipa z Psiego Patrolu — te elementy z pewnością zainteresują najmłodszych. Program artystyczny poprowadzi znakomity konferansjer - Wiesław Jaśkowski! Sensacja programu ! Oryginalny balans ze szkłem zaprezentuje dobrze znany artysta cyrkowy - Ewaryst !

Cyrk Astoria to innowacyjne show, w którym artyści skupiają się na dopracowanych i atrakcyjnych pokazach, lecz bez towarzyszących im na scenie zwierząt...

 

Spektakle Cyrku Astoria

Kołobrzeg

ulica Warzelnicza obok Mariny Solnej

11.10. /poniedziałek/ - spektakle o godzinie 16:00 i 18:00

12.10. /wtorek/ - spektakl o godzinie 17:00

UWAGA! Bilety będą do nabycia w kasie cyrku w dniu przedstawienia. 

Dzieci do lat 2 - wstęp bezpłatny! Szczegółowy cennik w kasie cyrku!

Prosimy o zabranie ze sobą maseczki !

Więcej informacji na fan page Cyrku na facebooku: Cyrk Astoria

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook