Kolejna realizacja kryminalnych z Kołobrzegu doprowadziła do zatrzymania 36-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. Policjanci zabezpieczyli narkotyki w postaci marihuany, substancji psychotropowych, amfetaminy i mefedronu.

Informacje zebrane przez kołobrzeskich policjantów z wydziału kryminalnego wskazywały, że 36-letni mężczyzna może posiadać substancje zabronione. Zaangażowanie policjantów i ich skuteczność w zbieraniu i analizie informacji na ten temat pozwoliły na ustalenie i wytypowanie lokalu, w którym może on przebywać.

Kryminalni zorganizowali działania i przystąpili do czynności. W mieszkaniu przebywał mężczyzna, będący w ich zainteresowaniu. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili substancje psychotropowe i środki odurzające w postaci suszu marihuany, mefedronu, amfetaminy i metaamfetaminy.

36-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających lub substancji zabronionych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook