Policjanci z Wydziału Kryminalnego kołobrzeskiej komendy zatrzymali 26- latka, który posiadał 200 gramów narkotyków. Zarzut posiadania znacznej ilości zabronionych środków to nie jedyne konsekwencje prawne jakie spotkały mężczyznę.

26-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na okres 10 miesięcy.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu każdego dnia realizują działania związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Wytężona praca oraz coraz lepsze rozpoznanie doprowadziło policjantów do mieszkania 26-latka. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 10-ciu miesięcy. W trakcie podjętych dalszych czynności kryminalni podczas przeszukania pomieszczeń, które zajmował mężczyzna, znaleźli ukrytą znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli około 200 gram mefedronu.

26-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
+8 # Info podrobki 2021-10-14 16:45
Handelek ul.Reymonta odzież podrobki same znanych marek,kontrole żadne...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # kara 2021-10-15 15:26
I niech mu sąd da te 10 lat. Chęć szybkiego zarobku kosztem życia czy zdrowia innych należy "odpowiednio nagradzać".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook