Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu zachęca rodziców i opiekunów do skorzystania z programu „Posiłek w szkole i w domu”, w ramach, którego uczeń może zjeść w szkole dobrze zbilansowany dwudaniowy obiad.

W ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołobrzegu zaprasza rodziny z dziećmi w wieku szkolnym do składania wniosków o przyznanie posiłków uczniom w czasie nauki w szkole. 

Co ważne, od 1 stycznia wzrasta kryterium dochodowe. Pomoc będą mogły otrzymywać rodziny uzyskujące miesięczny dochód w wysokości do 900 zł netto na osobę w rodzinie.   

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Okopowej 15 lub telefonicznie.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook