Dzisiaj, w Międzynarodowym Dniu przeciw Przemocy wobec Kobiet, w Regionalnym Centrum Kultury odbyła się konferencja zatytułowana „Problemy dzieci i młodzieży w czasie i po pandemii”, realizowana w ramach kampanii „Przemoc jest słaba”.

Dzisiejsza konferencja była  poświęcona problemom, z którymi zmagają się dzieci i młodzież w ostatnim czasie. Podczas spotkania zwrócono także uwagę, na to, że czas pandemii, to okres kiedy pomoc osobom doznającym przemocy została ograniczona. Dlatego tak ważna jest świadomość skali problemów, z którymi borykają się w tym czasie młodzi ludzie.

W konferencji wzięli udział prelegenci, którzy przedstawili ze swojego punktu widzenia problemy jakie dotykają dzieci i młodzież, a wysłuchać można było specjalistę ds. przeciwdziałania przemocy, policjanta, prawnika, dietetyka oraz gościa specjalnego, psychologa rozwojowego Dorotę Zawadzką.

 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook