Wojewoda Zachodniopomorski uchylił uchwałę Rady Miasta, zgodnie z którą głaz poświęcony ofiarom zbrodni katyńskiej miałby stanąć na cmentarzu komunalnym. 

Rada Miasta zgodziła się by głaz upamiętniający ofiary zbrodni katyńskiej stanął na Skwerze Pionierów. Po kilku miesiącach uznała jednak, że cmentarz będzie odpowiedniejszym miejscem. Zmianie lokalizacji sprzeciwiali się radni opozycyjni. A Jacek Woźniak i Maciej Bejnarowicz zaskarżyli podjętą uchwałę do wojewody, który ją uchylił, bo nie było konsultacji społecznych dla tej lokalizacji.

Szczegóły w materiale wideo:

Komentarze  
+8 # JM 2021-12-08 20:20
Panie Bogdanie, tak ciężko jest przyznać, że daliście ciała, gdy zmusiliście radnego Ziembę, by zgłosił tą dziwną poprawkę z cmentarzem? Rzeczą ludzką jest mylić się, ale trwać w błędzie jest już głupotą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook