Trwa kampania „Przemoc jest słaba”. W mieście odbywają się rożne wydarzenia, które mają pomagać i uświadamiać mieszkańcom, czym jest przemoc, która przybiera różne oblicza. 

Mróz i wiatr nie są przeszkodą dla Małgorzaty Maj, pełnomocnik prezydenta do spraw równego traktowania. Od kilku dni możemy spotkać ją i współpracujące z nią osoby w okolicy ratusza, gdzie  promowana jest akcja „Przemoc jest słaba”.

Szczegóły w materiale wideo:

Komentarze  
+10 # ***** ** 2021-12-09 06:51
Bierze za to nasze nie małe pieniądze. A poza tym jak jest przemoc , to jest policja ,sądy ,których pani pełnomocnik tak zawzięcie broni, bo chce żeby było tak jak było. A takie świrowanie z tą tubotrąbą jest po prostu śmieszne a nie skuteczne. A skąd ta przemoc się ciągle bierze ,jeśli, jak pani Maj mówi," jest tyle instytucji ,dużo fundacji , dużo osób,dużo miejsc gdzie tę pomoc można uzyskać". Wniosek jest jeden -te instytucje nic nie robią, ich działalność jest jałowa,bo nie likwiduje przemocy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn