Póki co, to parking widmo. Wiele się o nim mówi, ale nie wiadomo kiedy powstanie. Wielopoziomowy i wielomilionowy parking przy Kamiennej w marcu ma być gotowy... na papierze.

Procedury trwały bardzo długo, ale udało się. Zmiany planistyczne wprowadzono i przy ul. Kamiennej możliwa jest już budowa wielopoziomowego parkingu.

Parking ma mieć 4 poziomy, 280 miejsc parkingowych plus parking dla autobusów, stację rowerową mówi nam Ewa Pełechata, zastępca prezydenta miasta. Pod koniec marca ma być już gotowy projekt i kosztorys. Nie jest tajemnicą, że budowa kilkupoziomowego parkingu to ogromny koszt. Już kilka lat temu szacowany na 30 milionów złotych. Być może uda się pozyskać dotację z Nowego Ładu. Miasto rozważa też współpracę z prywatnymi firmami. Niebawem w tej sprawie odbędzie się spotkanie. Są różne warianty takiej współpracy. 

To tematu wrócimy.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook