Kołobrzescy policjanci z zespołu ds. wykroczeń prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 grudnia br. w Kołobrzegu na ul. Jedności Narodowej. W celu ustalenia sprawcy potrącenia Policja prosi świadków zdarzenia o kontakt.

15 grudnia br. około godz. 13:50 w Kołobrzegu na ul. Jedności Narodowej przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Herberta na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia młodej kobiety. Sprawcą zdarzenia był kierujący pojazdem osobowym m-ki Honda typu SUV koloru niebieskiego (granatowego). W wyniku potrącenia kobieta doznała obrażeń ciała poniżej dni siedmiu.

Świadkowie zdarzenia drogowego proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu. Zgłaszać się można osobiście na ul. Kilińskiego 20 lub telefonicznie pod nr tel. 47 78 46 512 lub 47 78 46 511

Link do filmu:

www.facebook.com/watch?v=249210637182095

 

Komentarze  
+7 # Lex 2021-12-29 10:26
Ucieczka z miejsca potrącenia pieszego przez kierującemu pojazdem, nie udzielenie pomocy pokrzywdzonej to chyba wyczerpuje znamiona przestępstwa ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # były świadek 2021-12-29 18:36
Przecież ta dziewczyna szła z koleżankami i one nic nie wiedzą??? Być świadkiem to znaczy być całymi godzinami przesłuchiwanym na komendzie,nie raz. Sprawca - wróg będzie się mścił. Stawiennictwo w sądzie obowiązkowe. Kto to lubi???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook