2021 rok był burzliwy dla Uzdrowiska. Od pełnego zamknięcia, poprzez namiastkę normalności w sezonie, aż do wyhamowania podczas kolejnej fali pandemii.

Rok 2021 rozpoczął się zamknięciem Zakładu Uzdrowiska Leczniczego. Potem sytuacja dynamicznie się zmieniała, bo już w marcu rozpoczęto działalność sanatoryjną i wprowadzono turnusy rehabilitacyjne pocovidowe.

Pierwszy okres działalności był ciężki, bo wielu kuracjuszy nie skorzystało z pobytów. W sezonie natomiast sytuacja się poprawiła. Jeżeli chodzi o obłożenie na okres świąt i sylwestra, jest ono mniejsze o około 20-30 %.

Jak na razie nie ma żadnych sygnałów, że lecznictwo uzdrowiskowe miałoby zostać ograniczone, czy zamknięte. 

Aby zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem, w sanatoriach takich jak kołobrzeski Posejdon stosowany jest ścisły rygor sanitarny. 

Dodatkowo każda przyjeżdżająca osoba jest sprawdzana.

 

 

Komentarze  
0 # Posejdon 2021-12-31 18:48
Dlaczego od dłuższego czasu gdy jest mowa o uzdrowisku są te same zdjęcia (Posejdon? To już jest nudne :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook