Dzięki działaniom funkcjonariuszy zajmującym się walką z przestępczością narkotykową, znaczna ilość środków narkotycznych nie trafi na czarny rynek. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Zatrzymani już usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania środków zabronionych.

Kołobrzescy kryminalni, dzięki analizie zebranych materiałów podczas pracy operacyjnej zatrzymali 25 i 21-latka, mieszkańców powiatu kołobrzeskiego. Funkcjonariusze ustalili, że mogą posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzn zatrzymano przed mieszkaniem jednego z ich. Podczas przeszukania policjanci ujawnili w torbie 25-letniego mężczyzny kilogram suszu ziela konopi, a w mieszkaniu drugiego prawie 200 gram mefedronu, 10 krzewów konopi i sprzęt niezbędny do jej uprawy.

W związku z zebranym przez funkcjonariuszy materiałem dowodowym mężczyznom postawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych. Wobec 25-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 m-cy, młodszemu z mężczyzn postawiono dodatkowy zarzut nielegalnej uprawy konopi. O ich dalszym losie zadecyduje sąd, grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
0 # dla dzieci dobra 2022-01-04 11:35
Akcja na " Ksiedzobijach zapewne
Tam właśnie wylęgarnia tej zarazy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn