Julka urodziła się 7 stycznia i jest pierwszą kołobrzeżanką urodzoną w 2022 roku. We wtorek 4 stycznia o godz. 11:42 urodził się pierwszy mieszkaniec naszego powiatu w 2022 roku - Ignacy.

Dziewczynka przyszła na świat 7 stycznia o 05:34 z 10 pkt. w skali Apgar.

- Najlepsze gratulacje i życzenia dla szczęśliwych Rodziców, Pani Katarzyny i Pana Marcina. Przed Wami wiele radości – napisała na swoim facebookowym profilu prezydent Anna Mieczkowska.

Z kolei, we wtorek 4 stycznia o godz. 11:42 urodził się pierwszy mieszkaniec naszego powiatu w 2022 roku - Ignacy. To syn Pani Moniki i Pana Andrzeja z Grzybowa. Waży 3,25 kg i mierzy 53 cm. Otrzymał 10 punktów w skali Apgar.

- Oczywiście przywitaliśmy go upominkiem i wyprawką. Rodzicom serdecznie gratuluję, a Ignasiowi życzę dużo zdrowia! - napisał na facebooku starosta Tomasz Tamborski.

Komentarze  
0 # karolwz 2022-01-08 21:31
Ta kołobrzeżanka ma strasznie długie i bujne włosy - słuszną linię ma nasza władza :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook