Dla części uczniów zostaje wprowadzona nauka zdalna. Minister Edukacji ogłosił zmiany, które mają obowiązywać przez najbliższy miesiąc. 

Dzisiaj na naszym portalu informowaliśmy o klasach w szkołach podstawowych i przedszkolach, które zostały skierowane na kwarantannę tutaj. Już wiemy, że jeszcze ich przybyło. Jak nas informują rodzice przypadki koronawirusa pojawiły się w Szkole Podstawowej nr 1 i Przedszkolu Miejskim nr 10. Można było przewidzieć, że kwestią czasu jest wprowadzenie nauki zdalnej.

O godzinie 18.30 Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek ogłosił, że klasy 1-4 szkół podstawowych i przedszkola będą prowadzić naukę w trybie stacjonarnym. Pozostali uczniowie szkół podstawowych i średnich przechodzą na naukę zdalną.  Ta ma potrwać do 27.02 czyli do końca ferii zimowych. 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook