Komentarze  
-1 # Reset 2022-04-13 08:31
Po co pani apeluje do radnych z PIS? To tak jakby mowic do sciany. Zreszta czy oni wiedza co sie dzieje w Kolobrzegu? Jeden podobno pomieszkuje sobie w Szczecinie, drugi ma sie wyprowadzic do Grzybowa. A kasa z dietek leci, choc zadnego zainteresowania miastem, zadnej inicjatywy poza prymitywnymi pytaniami i szukaniem dziury w calym.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # TOM 2022-04-13 13:07
Pani Prezydent,dziekuje za odpowiez w sprawie zagospodarowania ul.Wschodniej.Jednak,jesli proponowala pni wskaznik zabudowy do 45 procent,to na pewno wynikal on z a nalizy opacalności inwestycji potencjalnego nabywcy nierucomosci.Czy radni dokonali tego samego?Jesli dzialka jest warta 2o milionów,to jest róznica pomiedzy wskaznikiem zabudowy 3o a 45 procent i to w wymiarz oplacalności i zwrotu kapitału inwestycyjnego.Dla zieleni to niewieki usczerbek,ale przy ograniczonej wysokosci zabudowy i powierzchi dzialki miasto swidomie lub nie podcina sobie gałąż finansową.Uważam,ze to pani miala rację i nie mozna w przyszlosci ulegaćPozdrawiam ludziom,ktorzy analizują porzez sufit.Czy będą nadal chętnina te tereny,przy tych ograniczeniach,wątpię.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # Stefan 2022-04-14 14:03
Pani Prezydent podaje , że dodatek motywacyjny w kołobrzeskich szkołach wynosi 11%, a są przypadki, głównie w SP 6 że dodatek motywacyjny wynosi 4%, a niektórzy nauczyciele maja nawet niższy !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Baśka 2022-04-18 14:43
Proszę powiedzieć czy place zabaw te co są lub te co będą to służą dzieciom i ich opiekunom czy dla właścicieli pupilów czyli piesków które się załatwiają w piaskownicy przy zjeżdżalniach a właściciele nawet nie raczą po nich posprzątać i nie ponoszą żadnych kar może ktoś w końcu się zabierze za kontrolowanie tych miejsc choćby straż miejska niech się do czegoś przyda jeżeli mają płacone z naszych podatków .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook