Anna Mieczkowska podpisała porozumienie ze schroniskiem dla bezdomnych zwierząt i przekazała specjalne vouchery. Każdy, kto zaadoptuje psa z terenu naszego miasta, otrzyma voucher o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepie zoologicznym. 

Zgodnie z realizacją programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Kołobrzegu, miasto prowadzi działania zmierzające do zmniejszenia liczby bezdomnych zwierząt oraz zwiększenia ilości adoptowanych zwierząt ze schroniska. Stąd pomysł dotyczący voucherów, które można będzie otrzymać adoptując psa z kołobrzeskiego schroniska.

W tej chwili w schronisku dla bezdomnych zwierząt przebywa około 140 psów. W marcu adoptowano ponad 20 czworonogów.

Każdy kto chce zaadoptować psa powinien najpierw się z nim zapoznać, wyjść na spacer, bo ma to być  przemyślana i odpowiedzialna decyzja.

W kołobrzeskim schronisku cały czas działa wolontariat. Istnieje także możliwość wyprowadzania psów na spacer, ale pod jednym warunkiem. Każdy wolontariusz powinien przepracować na rzecz tych zwierząt w schronisku 50 godzin.

Każdy kto chce się dowiedzieć w jaki sposób zaadoptować psa lub potrzebuje porady dotyczącej adopcji może dzwonić pod numer 668 294 373 lub wejść na profil kołobrzeskiego schroniska na Facebooku.

Komentarze  
-1 # Toposz 2022-04-15 22:20
Uwaga, radny z Podczela chce zbic na tym kapitał i ogłasza się, że sam dokupi karmę. Czy nie jest to próba kupienia potencjalnych wyborców? Proszę być czujnym, a pani prezydent powinna się do tego odnieść.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook