Kołobrzescy policjanci zatrzymali złodzieja oraz pasera armatury z toalet miejskich. W wyniku przeszukań, funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia tj. zlewów, kranów i syfonów.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu w wyniku prowadzonych działań ustalili 2 osoby podejrzane o przestępstwo przeciwko mieniu. Mundurowi zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który w okresie od marca do kwietnia br. dokonywał kradzieży z szaletów miejskich przy pasie nadmorskim. Jego łupem padały głównie zlewy, baterie i przyłącza z syfonami. Sprawca przywłaszczył mienie o łącznej wartości ponad 3 tysięcy złotych, za co usłyszał siedem zarzutów kradzieży i jeden usiłowania kradzieży. Skradzione mienie przyjmował inny mężczyzna, któremu postawiono zarzut dotyczący paserstwa. Mężczyznom, za przestępstwa przeciwko mieniu grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze  
+8 # Kołobrzeżanka 2022-04-26 15:20
Co za debi.. A swoją drogą to te zlewy są sporej wielkości a przy latarni są kamery. Nikt nie zauważył że coś wynoszą z okolic?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+5 # merci 2022-04-26 20:24
Kara podstawowa dla obu złodziei : czyszczenie toalet 8 godzin dziennie przez co najmniej rok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Olo 2022-04-27 07:07
Pomyślcie troche zniszczone podobno były krany tak to z kąd się wzięły zlewy i ich podłącza ktoś tu kłamie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook