Równo rok temu Komunikacja Miejska uruchomiła w autobusach specjalne kasowniki pełniące funkcję biletomatów. Dzięki nim za bilety można płacić kartą. I ta forma płatności za przejazd cieszy bardzo dużą popularnością.

Kasowniki pełniące funkcję biletomatów zamontowane są w każdym autobusie Komunikacji Miejskiej. To duże udogodnienie, którym już od roku cieszą się mieszkańcy oraz turyści. 

Zwykle w każdym roku sprzedaż w ramach płatności elektronicznych oscylowała w granicach 250 tysięcy złotych, a tylko w ubiegłym roku było to blisko 600 tysięcy złotych, co jest zasługą biletomatów. A im więcej płatności elektronicznych, tym wyższa punktualność autobusów. 

W tej chwili Komunikacja Miejska dysponuje 26 autobusami  i w każdym znajduje się kasownik pełniący funkcję biletomatu. Ale jak zapowiedział Michał Jaczyński wkrótce będzie ich więcej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook