Kołobrzescy policjanci z pionu kryminalnego zatrzymali poszukiwanego do odbycia kary sześciu miesięcy więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu. W mieszkaniu 37-latka ujawnili ponad pół kilograma narkotyków.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, zatrzymali 37-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary blisko pół roku pozbawienia wolności za kradzieże. Jak wynikało z ustaleń mundurowych mężczyzna w zajmowanym mieszkaniu mógł posiadać substancje zabronione. W czasie przeszukania lokalu funkcjonariusze ujawnili ponad pół kilograma narkotyków m.in. marihuanę, metamfetaminę, kokainę oraz wagi i pojemniki do przechowywania środków zabronionych. Zatrzymany usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków i trafił do zakładu karnego, gdzie może spędzić dodatkowe 2 lata.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook