Już w tym roku fani sportów ulicznych będą mogli pojeździć na zupełnie nowej nawierzchni. Skatepark przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zostanie całkowicie przebudowany. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiono jego projekt.

Skatepark przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji ma już ponad 11 lat, i już wkrótce przejdzie do historii. Dzisiaj rozpoczął się demontaż starych urządzeń, a w ich miejsce pojawią się zupełnie nowe i nowoczesne. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiono projekt nowego skateparku.

Inwestycję wykona firma z doświadczeniem w budowie tego typu obiektów. Co ważne, skatepark będzie betonowy. Przygotowując plan placu, dużo wniosły konsultacje z miłośnikami tych bardziej ekstremalnych sportów. Ma to być skatepark na miarę standardów europejskich.

Koszt przebudowy skateparku to 969 tysięcy złotych. Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na 10 lipca tego roku.

Komentarze  
+2 # Mieszkaniec 2022-05-18 12:48
A placów zabaw brakuje żłobków parków zieleni o tym nikt nie pomyśli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+4 # Podórka 2022-05-18 15:46
Pani Prezydent. Od lat twierdzi Pani że nie ma pieniędzy na remonty podwórek przy ul. Unii Lubelskiej. Przypominam, że jest to ulica w centrum Kołobrzegu, chodzą tędy licznie zarówno mieszkańcy jak i turyści. W jednym podwórku mieści się nawet magazyn Sezam i magazyny z odzieżą. Wstyd że tyle lat prawie nic się tutaj nie robi. I nieprawdą jest że nie ma pieniędzy widząc jak wiele inwestycji jest prowadzonych. Dobrze że tak rozwija się NASZE miasto - tylko szkoda, że akurat nie przy ul. Unii Lubelskiej (podwórka)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook